AISC-1008HQ-39NK-T
ABRACON
815-AISC1008HQ39NK-T
AISC-1008HQ-39NK-T
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND 39.00 nH 1.300 A 90.00 mOhm