AISC-1008-R033G-T
ABRACON
815-AISC1008R033GT
AISC-1008-R033G-T
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD IND 33.00 nH 1.000 A 140.00 mOhm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
1008 (2520 metric)
Unshielded
33 nH
2 %
1 A
140 mOhms
- 40 C
+ 125 C
60
1.6 GHz
Standard
2.92 mm
2.79 mm
2.29 mm
Ceramic
AISC-1008
Reel
Cut Tape
Aplikacja: GSM and CDMA Communication
Marka: ABRACON
Kod typu – cale: 1008
Kod typu – mm: 2520
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 50 MHz