AISC-0805-R018G-T
ABRACON
815-AISC0805R018GT
AISC-0805-R018G-T
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD IND 18.00 nH 0.600 A 200.00 mOhm
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 731
Stany magazynowe:
731 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Wirewound
0805 (2317 metric)
Unshielded
18 nH
2 %
600 mA
200 mOhms
- 40 C
+ 125 C
50
3.3 GHz
Standard
2.29 mm
1.73 mm
1.55 mm
Ceramic
AISC-0805
Reel
Cut Tape
Marka: ABRACON
Kod typu – cale: 0805
Kod typu – mm: 2317
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 250 MHz