AIML-0805-R39K-T
ABRACON
815-AIML-0805-R39KT
AIML-0805-R39K-T
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD IND 0.39 uH 0.200 A 650.00 mOhm
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 769
Stany magazynowe:
4 769 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Multilayer Ferrite Chip Inductor
0805 (2012 metric)
Shielded
390 nH
10 %
200 mA
650 mOhms
- 55 C
+ 125 C
25
135 MHz
Standard
2 mm
1.25 mm
1.25 mm
Ferrite
AIML-0805
Reel
Cut Tape
Aplikacja: Power
Marka: ABRACON
Kod typu – cale: 0805
Kod typu – mm: 2012
Rodzaj rdzenia: Multilayer
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 25 MHz
Jednostka masy: 10 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
AIML-0805 Multilayer Ferrite Chip Inductors
Abracon AIML-0805 Multilayer Ferrite Chip Inductors feature a monolithic structure for high reliability, a compact size, lightweight design, and a magnetically shielded design to eliminate cross-coupling. AIML-0805 inductors offer a 47nH to 39µH inductance range, 300mA maximum DC current rating, and -55°C to +125°C temperature range. Abracon AIML-0805 Multilayer Ferrite Chip Inductors are ideal for resonance circuits, RF chokes for cordless phones and radio equipment, and video and audio equipment.