AIML-0603-R18K-T
ABRACON
815-AIML-0603-R18KT
AIML-0603-R18K-T
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD IND 0.18 uH 0.050 A 600.00 mOhm
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 579
Stany magazynowe:
6 579 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Multilayer
0603 (1608 metric)
Shielded
180 nH
10 %
50 mA
600 mOhms
- 55 C
+ 125 C
15
280 MHz
Standard
1.6 mm
0.8 mm
0.8 mm
Ferrite
AIML-0603
Reel
Cut Tape
Aplikacja: Power
Marka: ABRACON
Kod typu – cale: 0603
Kod typu – mm: 1608
Rodzaj rdzenia: Multilayer
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 25 MHz