ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T
ABRACON
815-ABLS6.74-20R60DT
ABLS-6.7458MHZ-20-R60-D-T
Produc.:
Opis:
Crystals Xtal HC-49/US SMD 4.5mm Height 6.7458MHz Tol 50ppm Stab 50ppm -40C - 85C 20pF 60 Ohms
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Kryształy
RoHS:
REACH - SVHC:
6.7458 MHz
20 pF
50 PPM
50 PPM
HC-49/US
- 40 C
+ 85 C
SMD/SMT
60 Ohms
100 uW
11.4 mm
4.7 mm
4.2 mm